Gamasutra is part of the Informa Tech Division of Informa PLC

This site is operated by a business or businesses owned by Informa PLC and all copyright resides with them. Informa PLC's registered office is 5 Howick Place, London SW1P 1WG. Registered in England and Wales. Number 8860726.


Gamasutra: The Art & Business of Making Gamesspacer
View All     RSS
June 24, 2019
arrowPress Releases
If you enjoy reading this site, you might also want to check out these UBM Tech sites:


Press Releases
  GRA THE CYCLE STUDIA YAGER ZOSTANIE WYDANA W TYM ROKU NA WYŁĄCZNOŚĆ EPIC GAMES STORE
  Share on Twitter RSS
 
 
03/21/2019
 


[This unedited press release is made available courtesy of Gamasutra and its partnership with notable game PR-related resource GamesPress.]

BERLIN – 21 marca 2019 r.  

YAGER, uznane studio stojące za takimi tytułami jak Spec Ops: The Line i Dreadnought, ujawniło, że ich najnowsza gra, rywalizacyjna strzelanka z systemem misji nazwana The Cycle, zostanie wydana jeszcze w tym roku na komputery PC z systemem Windows na wyłączność Epic Games Store. Gracze już dziś mogą przejść do Epic Games Store lub na stronę https://thecycle.game/sign-up/by zapisać się na trzydniowy alfa-test The Cycle dostępny w języku angielskim, niemieckim i rosyjskim, który odbędzie się w dniach 28–30 marca.

https://youtu.be/HSCUv9pUcdY

„Niezmiernie cieszymy się, że znów możemy połączyć siły z naszymi wieloletnimi przyjaciółmi z Epic Games, by oficjalnie zaprezentować The Cycle licznej społeczności graczy na platformie Epic Games Store, spragnionejnowych, wyjątkowych wrażeń. The Cycle stanowi ważny krok naprzód dla YAGER-a jako samodzielnie publikującego developera, a osiągnięcieto było możliwetylko dzięki naszej wspólnejwspółpracy.” – powiedział założyciel YAGER-a i dyrektor zarządzający Timo Ullmann. „To wyjątkowa szansa dla każdego na spróbowanie swoich sił w rywalizacyjnej i kooperacyjnej strzelance wieloosobowej w nowym, świeższym wydaniu, dostępne w alfie pod koniec tego miesiąca”.

The Cycle jest pierwszoosobową strzelanką, gdziew trakcie każdego meczugracze zmagają siętak i z przeciwnikami jak i z otoczeniem w schemacie PvPvE. By wygraćnależy wykonywaćmisje, zdobywać nowe bronie i umiejętności, starając sie przy tym zdobyć jak najwięcej punktówi wydostając się z powierzchni planetywciąż żywym. Na niezbadanej i egzotycznej powierzchni Fortuny III będziesz rywalizować z innymi – lub sprzymierzać się z nimi – by zdobywać zasoby, pokonywać nieprzyjazną faunę i wzbogacać się, zanim otoczenie, Twoi przeciwnicy, bądź Twoi rzekomi sojusznicy zdołają cię dorwać.

Decyzja jak osiągnąć wygraną należy do Ciebie:spróbuj swojej siłysamemu, w drużynie z przyjaciółmi lub sprzymierzając się tymczasowo z nieznajomymi w trakcie rozgrywki. The Cycle oferuje rywalizację, w której wszyscy mogą przetrwać, ale to, jak zarządzasz swoim czasem na Fortunie III, bedzie miało na to przetrwanie olbrzymi wpływ. Wykonywanie Twoich własnych celów i unikanie konfliktu moze dać Ci więcej punktów w rankingu, ale eliminowanie przeciwników też zagwarantuje, że cię nie wyprzedzą.

The Cycle wejdzie w fazę zamkniętych beta-testów najprawdopodobniej już tej wiosny. Po najświeższe informacje, zachęcamy do odwiedzania naszej strony www.thecycle.game i obserwowanie The Cycle na portalach TwitterFacebookInstagram i YouTube.

 

YAGER – o nas

YAGER jest niezależnym twórcągier komputerowych z siedzibą w Berlinie (Niemcy). Firmę w 1999 r. założyło pięciu oddanych twórców i artystów, których celem jest tworzenie barwnych i znaczących doświadczeń w grach AAA. Obecnie międzynarodowy zespół kochających gry developerów pracuje nad wspólną realizacją tej wizji. www.yager.de

Pobierz

Presskit

Kontakt prasowy

Wszystkie pytania można kierować do Cosmocover:

[email protected]

Tel: +49 30 44324941

 

http://www.cosmocover.com/pl/newsroom/gra-the-cycle-studia-yager-zostanie-wydana-w-tym-roku-na-wylacznosc-epic-games-store/